Stoły

To wokół niego świętowane są urodziny, ważne uroczystości i rodzinne zjazdy. To też przy nim codziennie zasiadamy do posiłku. Stół jest jednym z najważniejszych mebli w całym domu i pełni w nim rolę szczególną. Niezależnie czy mówimy o niewielkim mieszkaniu z aneksem kuchennym, czy o przestronnej jadalni w wielorodzinnej posiadłości - podczas urządzania wnętrza nie możemy o nim zapomnieć. W naszym sklepie internetowym zamieściliśmy bardzo szeroki wybór wszelkiego rodzaju blatów. Sprawdź nasze nowoczesne meble.

Od małych kwadratowych blatów z okleiny, przez eleganckie stoliki kawowe, aż po szerokie stoły, przy których zmieści się kilkunastoosobowa rodzina – w naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz mebel dopasowany do swoich potrzeb. Oferujemy wybór nie tylko pod względem wymiarów blatu, ale też jego koloru. Niemal wszystkie modele występuje przynajmniej w kilku barwach. Są to między innymi dąb sonoma, dąb artisan, sosna andersen, kasztan, orzech, grafit i wenge. W ofercie znajdą się też modele o metalowych, pozłacanych nóżkach i eleganckich blatach ze szkła lub ceramiki.

Prostokątny, okrągły, owalny, kwadratowy stolik do salonu i nie tylko

Forma oraz wymiary stolika kawowego i jadalnianego blatu mają duże znaczenie podczas aranżacji wnętrza. W naszej ofercie znajdą się więc klasyczne warianty prostokątne, kwadratowe i okrągłe o prostych lub lekko wygiętych nogach. Oferujemy ponadto szereg ciekawych, oryginalnych designów. Jeśli chcesz postawić na interesujący mebel, wybierz na przykład model z nietypowymi, wygiętymi nóżkami. To dobry wybór do wnętrza nowoczesnych, stylowych jadalni.