Kanapy tapicerowane

Kanapy i sofy to popularne meble tapicerowane które swoje zastosowanie znajdują w salonie, pokoju gościnnym czy pomieszczeniach firmowych. Stanowią one doskonałe uzupełnienie do systemów mebli twardych będących podstawowym wyposażeniem pomieszczenia dziennego.

Kanapa tapicerowana do salonu

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo piękne i wygodne kanapy tapicerowane, które pozwolą odpocząć od codziennych obowiązków i podkreślą charakter każdego wnętrza. Wśród propozycji dostępnych jest wiele modeli i rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Sofy rozkładane z funkcją spania

W ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne meble wypoczynkowe do salonu czy gabinetu, jak i sofy z funkcją spania idealne do pokoju gościnnego. Wszystkie dostępne w wielu wariantach: jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe z wypełnieniem z pianki lub sprężyny bonell. Szeroki wybór kolorów i motywów pozwala wybrać idealne sofy rozkładane i nierozkładane do stylistyki każdego wnętrza. Pośród propozycji znajdą Państwo kanapy do salonu nowoczesne, minimalistyczne i klasyczne w wielu obiciach i wariantach. Aby zamówić wybrany model wystarczy złożyć zamówienie i w polu “zostaw wiadomość” wpisać rodzaj tapicerki oraz jej odcień wybranej pośród różnych możliwości dostępnych w zakładce Nasze tkaniny i kolory.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wybranego modelu sofy z funkcją spania lub bez wystarczy kliknąć w grafikę - sklep internetowy automatycznie przeniesie Państwa do opisu, w którym znajdują się wszystkie szczegółowe informacje dotyczące dokładnych wymiarów, wykorzystanych materiałów i dodatkowych informacji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli wypoczynkowych, jaką proponuje nasz sklep internetowy i wybrania tapicerowanych kanap nowoczesnych lub klasycznych, które zachwycą pięknym wykończeniem i funkcjonalnością.

Filter

Katalog

Włączone filtry:
Kategorie