Nowy produkt

Sofa na metalowych stopkach Rina

1 464,23 zł

Opis

Sofa Rina

Rozkładana sofa Rina będzie nie tylko pięknym elementem aranżacji salonu czy pokoju młodzieżowego, ale uczyni go bardziej ekonomicznym tworząc miejsce noclegowe.

Starannie dobraliśmy wypełnienie siedziska i oparcia skupiając się na połączeniu sprężyn bonellowych i pianki – to sprawia, że możesz cieszyć się komfortową i jednorodną powierzchnią spania. Podczas codziennego użytkowania docenisz dwie poduszki oparciowe, które dopasowują się do ciała.

Sofę do salonu możesz w jednej chwili zmienić w miejsce odpoczynku. Z pojemnika na pościel wyjmij poduszki, a sprawny mechanizm pomoże Ci rozłożyć mebel przygotowując na noc.

O efekt wizualny zadbaliśmy dodając  chromowane, metalowe stopki będące trwałą podstawą sofy Rina


Wymiary mebla:

Szerokość 250 cm 

głębokość 100 cm 

wysokość siedziska 52 cm 

wysokość oparcia 96 cm

Funkcja spania: 150 x 202 cm

Więcej Informacji

Wymiary 250 cm x 100 cm (całość) / 52 cm x 96 cm (wys. siedziska x wys. oparcia)
Powierzchnia spania 150 cm x 202 cm
Pojemnik na pościel 1
Dostępne tkaniny zapraszamy do odwiedzenia zakładki "nasze tkaniny i kolory", gdzie zobaczą Państwo próbki tkanin, w których można zamówić meble tapicerowane - wybraną tkaninę prosimy umieścić w polu "zostaw wiadomość" w formularzu zamówienia
Dodatkowe informacje automat, profilowane poduszki, metalowe stopki, przeszycia Wymiary mebla: Szerokość: 250cm Głębokość: 100cm Wysokość: 96cm Powierzchnia spania 150x202cm

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ

Produkty powiązane