Nowy produkt

Sofa Zoya

1 337,40 zł

Opis

Sofa Zoya

„Prostota zawsze się sprawdza” -to podejście sprawdzi się także w urządzaniu wnętrz. Jeżeli chodzi o meble, warto wybrać proste formy, które z łatwością przełamiesz ozdobnymi akcentami. Udowadnia to sofa Zoya.

Prosta stylistyka sprawdzi się w nowoczesnych i bardziej klasycznych aranżacjach. Detalem, który przełamuje konstrukcję są  kontrastujące kolorystycznie poduszki z dekoracyjnymi przeszyciami. Dlaczego sofa trzyosobowa Zoya jest taka wygodna? To zasługa wypełnienia siedziska i funkcji spania sprężynami bonell i pianką. O podparcie pleców zadbają duże poduszki oparciowe z pianki. Sprawnie i lekko działający mechanizm sprawi, że rozłożenie sofy z funkcją spania zajmie Ci tylko kilka chwil. W ten sposób zyskasz powierzchnię spania równą 150x202 cm, dzięki czemu przenocujesz na niej nawet 2 osoby. Duży pojemnik na pościel spokojnie pomieści kołdrę i 2 poduszki.

Sofa Zoya z powodzeniem może zagościć w salonie, pokoju młodzieżowym, kawalerce lub przestronnym biurze. Sprawdzi się jako codzienny mebel wypoczynkowy lub okazjonalne miejsce noclegowe.

Wymiary mebla:

Szerokość 202 cm 

głębokość 96 cm 

wysokość siedziska 52 cm 

wysokość oparcia 96 cm

Funkcja spania: 150 x 202 cm

Więcej Informacji

Wymiary 202 cm x 96 cm (całość) / 52 cm x 96 cm (wys. siedziska x wys. oparcia)
Powierzchnia spania 150 cm x 202 cm
Pojemnik na pościel 1
Dostępne tkaniny zapraszamy do odwiedzenia zakładki "nasze tkaniny i kolory", gdzie zobaczą Państwo próbki tkanin, w których można zamówić meble tapicerowane - wybraną tkaninę prosimy umieścić w polu "zostaw wiadomość" w formularzu zamówienia
Dodatkowe informacje automat, zdejmowane poduszki, profilowane poduszki, funkcja spania, metalowe nóżki Wymiary mebla: Szerokość: 202cm Głębokość: 96cm Wysokość: 96cm Powierzchnia spania 150x202cm

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ