Narożniki tapicerowane

Są to najpopularniejsze spośród wszystkich mebli wypoczynkowych do salonu. Kanapy narożne charakteryzują się dużą powierzchnią, co w porównaniu do kanap pozwoli na wygodnie spędzony czas w większym gronie. Ogromną zaletą narożników jest funkcja spania, przy tak dużej powierzchni pozwoli ona na niezwykle wygodny sen dla dwóch dorosłych osób.

Narożniki tapicerowane z pojemnikiem i funkcją spania

Poza niezaprzeczalną funkcjonalnością tego rodzaju rozwiązania, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego narożniki tapicerowane z funkcją spania cieszą się także pięknym wykończeniem, które podkreśli oryginalny charakter każdego wnętrza. Pośród propozycji znalazła się kanapa narożna z regulowanymi zagłówkami, pojemnikiem na pościel, zdobionymi poduszkami, a także modułowe wyposażenie do samodzielnej konfiguracji.

W naszym sklepie internetowym dostępne są modele dwu-, trzy-, cztero- a nawet pięcioosobowe, które pozwolą na spotkania w większym gronie. Modele te sprawdzą się zarówno do większych przestrzeni prywatnych, jak i gabinetów lub ekskluzywnych poczekalni. Wyposażenie dostosowane do mniejszej ilości gości i domowników sprawdzi się natomiast w niewielkich domach i mieszkaniach, w których oszczędność miejsca jest na wagę złota.

Nowoczesny narożnik w stylu glamour

Nasze narożniki tapicerowane z pojemnikiem i funkcją spania dostępne są zarówno w wielu wariantach wymiarowych, ale także kolorystycznych. Znajdą się pośród nich kanapa w stylu glamour w delikatnych, stonowanych barwach takich jak szarość, biel, beż, brąz, czerń i ich kombinacje oraz dużo bardziej zdecydowane kolory, które podkreślą nowoczesny charakter przestrzeni: zieleń, róż czy turkus.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przygotowaną przez nasz sklep internetowy, pośród której znajdą Państwo kanapy tapicerowane z możliwością spania, pojemnikiem, regulowanymi zagłówkami lub dodatkowymi poduszkami – wszystkie dostępne w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych do wyboru.

Filter

Katalog

Włączone filtry:
otapicerowanie funkcji spania