Nowy produkt

Narożnik Wissper z regulowanym zagłówkiem

2 808,94 zł

Opis

Narożnik Wissper z funkcją spania i regulowanym zagłówkiem

Piękny i nowoczesny mebel, który doskonale będzie się prezentował w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania pod względem komfortu użytkowania oraz dopasowania do wystroju wnętrza. Dzięki dużym wymiarom narożnik Wissper idealnie nadaje się do rodzinnych spotkań, a znakomity wygląd pozostawi niezapomniane wrażenia.

Wśród funkcjonalności tego mebla tapicerowanego wymienić można dwa pojemniki na pościel, dzięki którym będziesz mieć sporo miejsca do przechowywania rzeczy.

Znacznym i wartym wspomnienia atrybutem są regulowane zagłówki, to właśnie dzięki nim można dostosować siedzisko do ułożenia ciała i dostosować wysokości oparć do swoich potrzeb. Podniesiony zagłówek stanowi wtedy dużo lepsze podparcie dla karku, przez co pozwala lepiej wypocząć.

Konstrukcja mebla została wykonana z wytrzymałego drewna i wysokiej jakości pianki. Siedzenie zostało wypełnione sprężyną falistą i wysokiej jakości pianką.

Wymiary mebla:

Szerokość 350 cm / Głębokość 202 cm

Powierzchnia spania  265x125 cm

Wnęka 145x103 cm

Głębokość siedziska 60 cm

Długość siedziska(otomany) 160 cm

Wysokość oparcia 30/45    / Wysokość oparcia od ziemi 75/90cm

Środek pojemnika 175x90

Więcej Informacji

Wymiary 350 cm x 202 cm (całość) / 46 cm x 75/90 cm (wys. siedziska x wys. oparcia)
Powierzchnia spania 125 cm x 265 cm
Wypełnienie sprężyna falista / pianka
Pojemnik na pościel 2
Dostępne tkaniny zapraszamy do odwiedzenia zakładki "nasze tkaniny i kolory", gdzie zobaczą Państwo próbki tkanin, w których można zamówić meble tapicerowane - wybraną tkaninę prosimy umieścić w polu "zostaw wiadomość" w formularzu zamówienia
Dodatkowe informacje regulowane zagłówki, funkcja spania,dwa pojemniki na pościel -wymiary narożnika: szerokość: 350 cm wysokość: 75/90 cm głębokość: 202 cm wysokość siedziska: 46 cm powierzchnia spania: 265x125 cm

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ

Produkty powiązane