Nowy produkt

Narożnik z regulowanym zagłówkiem Lucas

2 104,88 zł

Opis

Narożnik z funkcją spania Lucas

Piękny i funkcjonalny mebel, który z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania pod względem komfortu użytkowania oraz dopasowania do wystroju wnętrza. Stonowany wygląd narożnika Lucas sprawia, że idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń, niezależnie od jej charakteru.

Wśród funkcjonalności tego mebla tapicerowanego wymienić można pojemnik na pościel, w którym będziesz mógł bez problemu umieścić kołdrę i poduszki.

Nasz mebel wyposażyliśmy również w automat, dzięki któremu rozkłada się z łatwością. Znacznym i wartym wspomnienia atrybutem są regulowane zagłówki, to właśnie dzięki nim można dostosować siedzisko do ułożenia ciała. Stanowi wtedy dużo lepsze podparcie dla karku, przez co pozwala lepiej wypocząć.

Wymiary:

Szerokość 275 cm 

głębokość 202 cm 

wysokość siedziska 43 cm 

wysokość oparcia 75-90 cm

Funkcja spania: 125 x 208 cm

Więcej Informacji

Wymiary 275 cm x 202 cm (całość) / 43 cm x 75/90 cm (wys. siedziska x wys. oparcia)
Powierzchnia spania 125 cm x 208 cm
Wypełnienie sprężyna falista / pianka
Pojemnik na pościel 1
Dostępne tkaniny zapraszamy do odwiedzenia zakładki "nasze tkaniny i kolory", gdzie zobaczą Państwo próbki tkanin, w których można zamówić meble tapicerowane - wybraną tkaninę prosimy umieścić w polu "zostaw wiadomość" w formularzu zamówienia
Dodatkowe informacje regulowane zagłówki, funkcja spania, pojemnik na pościel -wymiary narożnika: szerokość:275 cm wysokość: 75/90 cm głębokość: 202 cm wysokość siedziska: 43 cm powierzchnia spania 125 x 208 cm

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ