Materace

Nie można przecenić znaczenia, jakie w utrzymaniu naszego dobrego samopoczucia ma komfortowy sen. Jakość nocnego odpoczynku przekłada się na nasze życie prywatne oraz zawodowe. To właśnie dlatego zaopatrzenie się we właściwy materac na łóżko jest tak ważne. W naszym sklepie wiemy o tym doskonale. Topper masujący, pianka visco, mata kokosowa, sprężyna kieszeniowa i inne proponowane tu rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a przy tym zadbają o wysoką jakość ich snu.

Nawierzchniowy topper masujący

Zapewnij sobie spokojny, relaksujący i owocny odpoczynek z pomocą wybranego produktu z naszego asortymentu.

Toppery są świetnym wyborem ze względu na ich dwie funkcje – z jednej strony ich powierzchnia jest gładka, natomiast druga odpowiada za masowanie. Odpoczynek w tak komfortowych warunkach może przyczynić się do zmniejszenia napięcia w mięśniach i do załagodzenia bólu pleców. Toppery z naszego asortymentu mają grubość 7 i 8 centymetrów, wyposażone są również w praktyczny pokrowiec, który można prać w pralce.

Niezwykle wygodne materace piankowe


W naszym sklepie znaleźć można materace jednostronne, jak i warianty, w których obie strony są użytkowe. Oferujemy modele z wypełnieniem z pianki visco, elastycznej i masującej. Włókna klimatyzujące odpowiadają za komfort odpoczynku poprzez zapewnienie odpowiedniej temperatury; do działania antybakteryjnego i przeciwgrzybiczego przyczynia się zaś mata kokosowa, w którą wyposażone są wybrane modele materaców. W naszej ofercie można znaleźć modele o twardości H-3 i H-4 i o grubości sięgającej nawet do 17 centymetrów.