Nowy produkt

Materac Hestia Pocket+kokos dwustronny 17 cm

328,46 zł

Opis

Twardość Góra: H - 4
Twardość Dół: H - 3
Pokrowiec: Comfort – pikowany
Rdzeń materaca stanowi formatka kieszeniowa 9-strefowa wykonana w technologii Control Cooling, która to zapewnia odpowiednią twardość i sprężystość. Obydwie strony materaca zostały obłożone elastyczną pianką poliuretanową, która   zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo górna strona została uzupełniona o lateksowaną mate kokosową o właściwościach antygrzybicznych. Całość uzupełnia wysokiej jakości pokrowiec, pikowany włóknem  klimatyzującym.  Pokrowiec  wyposażony został w zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go wyprać w temp. aż 60 C.

Budowa materaca:
-Pokrowiec Comfort - pikowany włóknem klimatyzującym (miły w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości). Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go prać w temperaturze aż 60 stopni.
-Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylacje oraz reguluje temperaturę ciała.
-Elastyczna pianka poliuretanowa H-4 - zapewnia długotrwały i wysoki komfort użytkowania.
-Lateksowana mata kokosowa - posiada właściwości antygrzybiczne i bakteriobójcze. Dodatkowo zwiększa twardość i sztywność. Dzięki zastosowaniu płynnego lateksu mata jest bardzo trwała, elastyczna i nie kruszy się podczas użytkowania.
-Sprężyna kieszeniowa - 9 strefowa, wykonana w technologii Control Coolling zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz wieloletnią żywotność.
-Naturalny filc - zastosowana obustronnie warstwa naturalnego filcu zwiększa wytrzymałość materaca.
-Elastyczna pianka poliuretanowa H-3 - zapewnia długotrwały i wysoki komfort użytkowania
-Do klejenia użyto naturalnego kleju wodnego, który jest bezzapachowy, aż 80% to naturalne składniki (woda i mleczko z drzewa kauczukowego), gwarantuje nierozerwalne połączenie elementów.

Więcej Informacji

Wymiary 80x200,90x200,
Dodatkowe informacje WYSYŁKA: MATERAC/ TOPPER ROLOWANY I PAKOWANY W KARTON

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ

Produkty powiązane