Nowy produkt

Topper visco 4 cm

139,84 zł

Opis


Twardość:  H2
Pokrowiec:   Comfort - pikowany


Budowa materaca:
-Pokrowiec Comfort - pikowany włóknem klimatyzującym (miły w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości). Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go prać w temperaturze aż 60 stopni.
-Elastyczne gumki - dzięki wysokiej elastyczności pozwalają na dopasowanie do każdej grubości materaca oraz zapobiegają jego przesunięciu.
-Pianka termoplastyczna VISCO memory - reaguje na temperaturę i dopasowuje się do ciała użytkownika. Posiada właściwości ortopedyczne, poprawia krążenie krwi oraz zapobiega odleżynom.

Nakładka termoplastyczna VISCO memory dzięki właściwością termoplastycznym idealnie dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Pianka reaguje na siłę nacisku oraz temperaturę, dzięki czemu potrafi dopasować się idealnie do krzywizny naszego ciała,niwelując jednocześnie wszelkiego rodzaje  bóle i uciski w okolicach barku, karku czy też bioder. Nakładka zalecana jest szczególnie dla osób z problemami krążenia oraz budzącymi się z bólem niektórych partii ciała.
Użytkowanie nakładki termoplastycznej zdecydowanie poprawia jakość snu oraz regeneracje organizmu
Nakładka wyposażona jest wysokiej klasy pikowany pokrowiec Comfort, który to można prać w temperaturze aż 60 stopni. Wysoka temperatura prania gwarantuje najwyższy poziom higieny oraz zdrowia podczas korzystania z materaca.
Zalecana dla osób które mają za twardy materac.

Więcej Informacji

Wymiary 80x200,90x200,120x200,140x200,160x200,180x200
Dodatkowe informacje WYSYŁKA: MATERAC/ TOPPER ROLOWANY I PAKOWANY W KARTON

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ

Produkty powiązane