Nowy produkt

Topper masujący czarny 7 cm

208,13 zł

Opis

Funkcja masażu: tak
Ilość stref masujących: 9
Dwustronny: tak
Pokrowiec: Comfort - pikowany

Uniwersalna twardość H-3.


Budowa materaca:
Pokrowiec Comfort - pikowany włóknem klimatyzującym (miły w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości). Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go prać w temperaturze aż 60 stopni.
Elastyczne gumki - dzięki wysokiej elastyczności pozwalają na dopasowanie do każdej grubości materaca oraz zapobiegają jego przesunięciu.
Elastyczne tworzywo poliuretanowe Black Foam zapewnia optymalne podparcie ciała. Dodatkowo strefy masują ciało, dając odprężenie i relaks. Dzięki strukturze profilowanej mamy zagwarantowaną odpowiednią wentylacje wewnątrz materaca.

Cechy produktu:
Pokrowiec Comfort - pikowany włóknem klimatyzującym (miły w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości). Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go prać w temperaturze aż 60 stopni.
Dwustronny (do wyboru strona masująca lub gładka).
Wkład z elastycznego tworzywa poliuretanowego Black Foam, który nie traci swoich właściwości z czasem oraz zapewnia optymalne walory użytkowe.
Idealny dla osób posiadających wysłużony materac, niewygodny narożnik czy wersalkę lub po prostu chcących utwardzić powierzchnię.
Dzięki strefom masującym daje odprężenie i relaks dla naszego ciała.
Zapewnia odpowiednią wentylację.
Zapobiega odleżynom.

Więcej Informacji

Wymiary 120x200,140x200,160x200,180x200
Dodatkowe informacje WYSYŁKA: MATERAC/ TOPPER ROLOWANY I PAKOWANY W KARTON

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ

Produkty powiązane