Nowy produkt

Narożnik z funkcją spania Monday

1 905,69 zł

Opis

Narożnik z funkcją spania Monday

Narożnik Monday to klasyka i prostota połączone w jednym meblu, a delikatne elementy ozdobne sprawiają, że narożnik nabiera charakteru i dodaje uroku wnętrzom.

Monday to niezwykle funkcjonalny mebel, który dzięki funkcji spania zamienia się w łóżko sypialniane w dwóch wersjach - w zależności od potrzeb - mniejszej lub większej. Jego dodatkowym walorem są dwa pojemniki na pościel.

Uniwersalny sposób montażu narożnika pozwala umieścić boczną część siedziska zarówno z prawej jak i lewej strony, w zależności od dostępnej przestrzeni. Komfort codziennego wypoczynku zapewniają sprężyny bonellowe, którymi jest wypełniony narożnik Monday.

Wymiary mebla:

Szerokość 246 cm 

głębokość 157 cm 

wysokość siedziska 44 cm 

wysokość oparcia 93 cm
Funkcja spania: 130 cm x 210 cm (190 cm x 210 cm z pufą którą trzeba dodatkowo zakupić)  

Więcej Informacji

Wymiary 157 cm x 246 cm (całość) / 93 cm x 44 cm (wys. oparcia x wys. siedziska)
Powierzchnia spania 130 cm x 210 cm / 190 cm x 210 cm
Wypełnienie sprężyna bonell
Pojemnik na pościel 2
Dostępne tkaniny zapraszamy do odwiedzenia zakładki "nasze tkaniny i kolory", gdzie zobaczą Państwo próbki tkanin, w których można zamówić meble tapicerowane - wybraną tkaninę prosimy umieścić w polu "zostaw wiadomość" w formularzu zamówienia
Dodatkowe informacje uniwersalny (lewy, prawy), automat wersalkowy, elementy ozdobne, dostępny również w zestawie z pufą Madras

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ

Produkty powiązane