Nowy produkt

Wersalka Camilia

985,37 zł

Opis

Wersalka Camilia

Wersalka Camilia to świetny wybór dla osób, które gustują w nowoczesnym wzornictwie, a zarazem cenią sobie meble praktyczne i wygodne.

Rozmieszczone na całej powierzchni sprężyny bonellowe to gwarancja długiego, spokojnego snu. Rozkładana wersalka wyposażona jest też w łatwo dostępny pojemnik na pościel, dzięki czemu z łatwością ukryjesz zapasowe poduszki.

Zachowaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia sprzyja wysokie oparcie. Dzięki niewielkim rozmiarom wersalka Camilia sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Nawet gdy mocno ogranicza nas metraż, łatwo ją zaaranżować.

Wzrok przyciągają ozdobne stopki z chromowanego metalu, które sprawiają, że rozkładana wersalka optycznie wydaje się lżejsza. Pikowane siedzisko i oparcie przyciągają wzrok i podkreślają nowoczesny design wersalki.

Wymiary mebla:

Szerokość 190 cm

głębokość 95 cm 

wysokość siedziska 45 cm 

wysokość oparcia 95 cm

Funkcja spania: 125 x 190 cm

Więcej Informacji

Wymiary 190 cm x 95 cm (całość); 45 cm x 95 cm (wys. siedziska x wys. zagłówka)
Powierzchnia spania 125 cm x 190 cm
Wypełnienie sprężyna bonell
Pojemnik na pościel 1
Dostępne tkaniny zapraszamy do odwiedzenia zakładki "nasze tkaniny i kolory", gdzie zobaczą Państwo próbki tkanin, w których można zamówić meble tapicerowane - wybraną tkaninę prosimy umieścić w polu "zostaw wiadomość" w formularzu zamówienia
Dodatkowe informacje metalowe nóżki, automat wersalkowy, pojemnik na pościel Wymiary mebla: Szerokość: 190cm Głębokość: 95cm Wysokość: 95cm Powierzchnia spania 125x190cm

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ

Produkty powiązane