Nowy produkt

Szafa przesuwna Brevo z lustrem i oświetleniem LED

1 273,98 zł


Więcej informacji

Szafa dwudrzwiowa BREVO z drzwiami przesuwnymi oraz oświetleniem LED

Mebel ten dedykowany do sypialni, charakteryzuje się bardzo dużymi lustrami na całej powierzchni drzwi frontowych. Uniwersalny wygląd świetnie komponuje się w każdym pomieszczeniu, więc możliwości tworzenia własnych aranżacji są niemal nieograniczone.  Duże lustra powiększą optycznie pomieszczenie i pozwalają na swobodne przygotowanie swojego wyglądu na każdy dzień.

Szafa przesuwna Brevo może służyć jako standardowe wyposażenie przedpokoju lub sypialni, w dodatku, duża pojemność gwarantuje, że sprawdzi się ona w tej roli doskonale. Oferowany produkt, za sprawą drzwi przesuwnych daje wygodny dostęp do garderoby.  Dzięki czemu jest to doskonały wybór dla osób, które cenią praktyczność i nowoczesny styl. Szafa posiada oświetlenie LED w standardzie.

Wymiary mebla:

szerokość: 207 cm
wysokość: 216 cm
głębokość: 60 cm

Opis

Wymiary WYMIARY: szerokość: 207 cm wysokość: 216 cm głębokość: 60 cm
Dodatkowe informacje Lustro na frontach, 4 kolory, oświetlenie LED, ramka WYMIARY: szerokość: 207 cm wysokość: 216 cm głębokość: 60 cm

Dostawa i płatności

Szczegóły oraz zasady dostaw i płatności dostępne TUTAJ

Opinie

Napisz opinię

Szafa przesuwna Brevo z lustrem i oświetleniem LED

Szafa przesuwna Brevo z lustrem i oświetleniem LED

Nowoczesna szafa z drzwiami przesuwnymi jest dedykowana do pomieszczeń domu takich jak sypialnia, salon, przedpokój czy też garderoba. Szafa Eisa cechuje się znaczną pojemnością oraz umieszczonym na froncie dużym, przejrzystym lustrem.